Jak přemluvit rodiče na psa?

11. listopadu 2007 v 18:40 | Jany.cz.kaa
Tak já bych sem chtěl napsat nějaký rady , páč jsem taktéž dítě a mím velkým snem je pes. Určitě spoustu z vás si přeje psa a neví jak přemluvit rodiče. Říká si , že je to nemožný. No , tak třeba můj případ. Já si přeju psa už 5 let. Častokrát jsem přemlouvala rodiče a i přesto , že oba psa chtějí a mjí psy rádi , nechtějí mi ho dovolit , proč? Protože by se prý o něj nikdo nestaral, trpěl by v paneláku , omrzelo by mě to , .... atd atd.... Určitě to znáte. Tak vám dám pár rad jak přemluvit rodiče , ude to možná dýl trvat ,ale mělo by to zabrat, už proto ,že já psa nejspíš mít budu a to i když mí rodiče jsou neskutečně tvrdohlaví ! ;) Pokud chcete vědět víc , klikněte na *celý článek* !

1. bod - bych dala nejspíš to , zajít za rodiči a zkusit přemlouvat , že by jsi chtěl/a psa
pokud řeknou ne ,což nejspíš řeknou , zeptej se proč
často ti odpoví proto a víc se o tom nebaví a tak jim řekni, že pokud nemaj důvod , asi ti ho nechtěj dopřát , je to trochu psychický vydírání mno =D oni budou kecat že by ses nestaral a tak , u mě to bylo že hodně cestujem ,já nevrhla ať ho berem sebou =)
2. bod - když ti v 1. bodě řeknou že by ses o něj nestaral , řekni že jo ,že určitě a kup si třeba křečka , já si pořídila morče jakoby místo psa a teď chci eště psa ,rodiče vidí ,že každý den vstávám v šest ráno abych ho nakrmila a prostě se o něj starám a tak mi věří , že bych se postarala i o psa (i když je to teda něco jinýho no =D )
když ti nebudou chtít psa dovolit a ty budeš otravovat fuuurt už třeba dva týdny , řekni že si teda koupíš třeba křečka nebo něco jinýho ,měli by tit to dovolit , páč si oddechnou , že nebudeš otravovat se psem , pokud nedovolí , musíš somrovat dál , jinou radu nemám sorry ;)
3. bod - pokud nechceš dojít tak daleko ab sis musel pořizovat ještě něco jiného , můžeš zůstat furt u toho,že budeš otravovat každej den se psem , ale musíš na chvilku pak přestat ! Jinak je to bude strašně štvát a nedovolí ti to stopro ! musíš potom prudit o něco míň ,ale furt , zkus na netu nenápadně hledat inzeráty ,vždycky když budeš mít možnost ,že to zahlídnou a tak...
Musíš o psovi mluvit jako o něčem ,co je tvůj největší sen a že kdyby se ti splnil ,byl bys ten nejšťastnější člověk na světě ... Musíš něco vymyslet , já použila různý triky a uspěla seeem ! =) Nejdřív jsem přemluvila mamku a s tou jsem přemlouvala taťku , když se to zdálo beznadějný ,řekl,že mu to je jedno, ať si ho klidně pořídíme ,on se o to prej starat nebude. Teď se rozhoduje mamka zas ,ale já myslim že to dopadne! Musíte vybrat člena rodiny (mámu nebo tátu) o kterým víte ,že u něj máte větší šanci , já věděla že bude lehčí přemluvit mamku =) Tak snad to využijete a k něčemu vám to bude ! Mějte ¨se a hodně štěstí ! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nasranáááááááááááááááá Nasranáááááááááááááááá | 9. března 2008 v 12:57 | Reagovat

a co když mi nedovolí ani toho křečka. Matka se ještě nasere když ji poprosím o nějáký zvíře

2 Mikina Mikina | 9. března 2008 v 17:25 | Reagovat

Matka mi dovolí psa ale malího já bych chtěla vlčáka ale toho mi nedovolí

3 Nikola Nikola | E-mail | 15. října 2008 v 19:30 | Reagovat

taky přemlouvám, ale mám to trochu horší, mamka psa nechce protože brácha je nemá rád, taky chci ovčáka....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.