Moje phota a pomoc ;)

6. listopadu 2007 v 21:18 | Jany.cz.kaa |  Mé články
Tak dneska bych chtěla říci nějaký kecíííky , zase =P A pokud někdo chcete vidět moje fotky ,mrkněte se na můj profil ,ale radím vám dobře ,nedělejte to ... ! =D Tak Maine profil je tu ;)
Jinak jsem se rozhodla ,že možná časem napíšu příběh , v podání knihy ,asi kratší a jen když budu mít chuť ,ale .. uvidím .. =) Tak mám tu pro vás ,co ještě pořád nevíte různé zkratky nebo názvy různých stylů a tak... takovou pomoc =) UPOZORNĚNÍ ! VŠECHNY TYTO POJMY JSOU MÝM VLASTNÍM PODÁNÍM POJMU , TUDÍŽ NEJSOU NIKDE OKOPÍROVANÉ ! KOPČETE POUZE SE ZDROJEM !
Co znamená :
BTW → v anglickém jazyce je to BE THE WAY a česky to tedy znamená MIMOCHODEM
WTF → v anglickém jazyce je to WHAT THE FUCK a česky Co je kur*wa =D
EMO → je to teď a hlavně minulým rokem byl modním stylem , jež zavalil nejspíš celou evropu ! Nebudu tu popisovat o čem to je a můj názor ,ale krátce , je to melancholický stav mysli a pohledu člověka jež tento styl zastává na svět
SKA → druh hudby ,jež je vcelku podobný reggae (uveden níže) a je velmi uvolněný až nostalgický
REGGAE → tento druh hudby je velmi uvolněným tématem muziky a lidé jež ho uznávají jsou často podobní hipíkům ; čili zastávají volnost svého života a názorů → kouří trávu , berou lehké drogy , .... Toto samozřejmě není podstatou ani samozřejmostí této hudby ,jen je plno lidí , jež se nechají vtáhnout nostalgickou vlnou melodie této muziky =) ...
DRAMEC → tato hudba je charakteristická svou temperamentností , divokou výbušností a strhující melodií ... Často jsem se střela s názory velkých barbarů , jež tuto hudbu nazvali velmi podobnou technu ! To je velká mýlka , jelikož techno je stálá melodie nebo povahově stejná ,ale dramec vás dokáže často velmi překvapit ... =)
Budu přidávat .. =)
Jak udělat značky :
Určitě často nevíte jak udělat nějaké značky a proto to sem dám , je to zcela jednoduché !
× → tato značka , jež se často používá se udělá pouhým stisknutím Alt a poté 158 na numerologické klávesnici .... Alt držíte celou dobu , dokud nezadáte všechna čísla =)
Takto je to skoro se všemi značkami , pouze každá má jiné jméno , vyzkoušejte a uvidíte , nějaké vám tu ještě dám =)
→ Alt 26
← Alt 27
♥ Alt 3
• Alt 7
< Alt 60
> Alt 62
. . . . . . . . . . . .
Určitě jsem budu dávat různý věci ;) Napište mi co by jste chtěli vědět a já vám ráda odpovím =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.